تبلیغات
گل یاس - غربت این شهیدان نازنین نیز بیشتر و بیشتر می شود!!!


حال این سؤال در اذهان مردم عزیز و یادگاران هشت سال دفاع مقدس تداعی می شود كه چرا برای برگزاری مراسم بی اساس[...] میلیاردها ریال از بیت المال این مملكت هزینه می شود، ولی برای احداث یك یادمان هر چند ساده برای شهدا- شهدایی كه هست و نیست مان مدیون آنهاست- با نداشتن اعتبار و... مواجه می شویم و نوبت ساخت یادمان شهدا كه می شود، باید به كسری بودجه برخورد كنیم؟!    


علی رغم گذشت یك سال از تدفین سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در شهرستان شبستر هنوز از ساخت یادمان و مقبره ای در خور شان این شهیدان عزیز خبری نیست.

حال هرچه از زمان می گذرد، غربت این شهیدان نازنین نیز بیشتر و بیشتر می شود. اگر زمان دفن این عزیزان (سه شهیدگمنام دفاع مقدس) را مرور كنیم. خواهیم دید كه تعصب و غیرت ما نیز نسبت به این مسئله روز به روز كمتر و كمتر شده است. چرا كه علی رغم گذشت یك سال از دفن این گل های فاطمی هیچ اتفاق خاصی برای ساماندهی مزار ایشان نیفتاده است.

شهدایی كه عموم مردم عزیز شهرستان به ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان دلاور، آزادگان سرافراز، رزمندگان جان بركف اسلام و بسیجیان دلسوز منطقه برای حضور شهدای گمنام در این وادی لحظه شماری می كردند.

اگرچه بعضی از نهادهای دولتی در زمان های مختلف در آن مكان مقدس بصورت جسته و گریخته مراسمی ترتیب می دهند، با این حال خواسته شركت كنندگان این برنامه ها از مسئولان ساخت بنای یادمان و مقبره ای در خور شان این شهیدان عزیز و غریب است كه هنوز هم این اتفاق نیفتاده است!

حال این سؤال در اذهان مردم عزیز و یادگاران هشت سال دفاع مقدس تداعی می شود كه چرا برای برگزاری مراسم بی اساس[...] میلیاردها ریال از بیت المال این مملكت هزینه می شود، ولی برای احداث یك یادمان هر چند ساده برای شهدا- شهدایی كه هست و نیست مان مدیون آنهاست- با نداشتن اعتبار و... مواجه می شویم و نوبت ساخت یادمان شهدا كه می شود، باید به كسری بودجه برخورد كنیم؟!  ومن الله التوفیق/ خادم الشهداتاریخ : یکشنبه 18 خرداد 1393 | 01:12 ب.ظ | نویسنده : گمشده روزگار | عاشق
.: Weblog Themes By SlideTheme :.